Od wielu lat zajmujemy się wykonywaniem robót ziemnych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i pracownikami, którzy są w tej dziedzinie prawdziwymi ekspertami. W naszej ofercie znajdziecie państwo wszelkie roboty ziemne, jakich możecie potrzebować:
 

W ramach wykonywanych przez nas robót ziemnych oferujemy:

– wykopy, między innymi wykopy pod prace budowlane

– wykopy pod fundamenty

– wykopy pod kanalizację wykopy pod szambo

– wykopy stawów i basenów

– wywóz ziemi z wykopów

– dowóz piasku zasypki.

– plantowanie i korytowanie terenu podbudowy pod drogi i parkingi

– wyrównywanie terenu

– wymiana gruntu

– niwelacja terenu

– utwardzanie terenu

– kompleksowe wykonawstwo warstw konstrukcyjnych

– nawożenie ziemi urodzajnej

– porządkowanie terenu

– wykonywanie nasypów

– profilowanie terenu

– wywóz ziemi wywóz gruzu

Na tle konkurencji, wyróżniamy się między innymi kompetencją, atrakcyjnymi cenami oraz indywidualnym podejściem do każdego zadania. Jesteśmy gotowi podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej nietypowych wyzwań, ponieważ znamy swój sprzęt, pracowników i możliwości i wiemy, że jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet w sytuacjach, z którymi inni boją się zmierzyć.

 

Wykonujemy również wszelkie prace rozbiórkowe i wyburzenia:

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi pracami wyburzeniowymi budynków mieszkalnych, gospodarczych, jak i przemysłowych. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy wszelkie zlecenia realizujemy w sposób sprawny, bezpieczny i zgodny z przepisami. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt m.in. koparki gąsienicowe i kołowe wyposażone w młoty pneumatyczne, dzięki czemu, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej wymagające wyburzenia i rozbiórki. Jeżeli poszukują Państwo firmy, która realizuje profesjonalne wyburzenia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.